Tesis sayaç ve otomasyon

TANK SEVİYE,  PERON DOLUM, SICAKLIK, BASINÇ, GEÇİŞ

İZLEME veYÖNETİM SİSTEMLERİ

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

TEMEL ÖZELLİKLER

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

Akaryakıt, LPG, CNG, LNG tahmil ve tahliyesi yapan depolama – nakliye tesisleri için applicator sayaç seçiminden basınç kayıplarına kadar doğru ölçüm cihaz seçimi yapılıp, ihtiyacınıza göre tasarlananmış otomasyon paketi sizleri bekliyor.

Siz projenizi iletin, biz ihtiyacınız doğrultusunda sadece size gerekli ekipmanları projelendirelim. Hem gereksiz yere yatırım maliyeti üstelenmeyin, hem de doğru ürünü doğru proses koşullarında kullanarak en yüksek verimi elde edin.

Üstelik Yıldız Teknik üniversitesi kapsamında onaylanan tesis otomasyon çözümümüzde %100 yerli yazılımlarımız sayesinde işletmenize özel raporlama ve kontrol mekanizmaları kolaylıkla sisteme entegre edilebilecektir. Zira özellikle yurtdışı kaynaklı benzer çözümler genelde paket program olmakta ve isteklerinize göre değiştirilmesi veya ilaveler yapılması oldukça yüksek maliyetlere neden olmaktadır. Bizimle AYLIK ÖDEMELİ OTOMASYON MODELLERİZ sayesinde hem kullandıkça ödeyeceksiniz, hem de yıllar boyu yeni talep ve geliştirmelere ilave ücret ödemeyeceksiniz.

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye
  • Küre ve Tank giriş hattı ölçümleri
  • Peron dolum loading arm sayaç sistemleri
  • Tank seviye ölçümleri
  • Tüp karusel dolum hat sayaçları
  • Depolar arası transfer sayaçları
  • PLC kontrollü otomatik kontrol vanaları
  • Basınç, sıcaklık ve yoğunluk ölçümleri
AVANTAJLARIMIZ

BİZİ TERCİH EDENLER

Milangaz Levmon Tank Seviye izleme
tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye
tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

DÜNYA MARKASI e&h

“Alman menşeili Endress & Hauser markalı sayaç ve proses kontrol ekipmanları OEM tedarikçisi konumundayız. Depolama ve rafinerilerinizde tüm enstrüman ve otomasyon ihtiyaçlarınız için kendileriyle çözüm ortaklığımız bulunmaktadır.”
Tanker otomasyon sipariş listesi

İSTEĞE BAĞLI Raporlar

“İşletmenizin ihtiyiacı doğrultusunda TEK BİR EKRAN üzerinden montitor edebileceğiniz konsolide ve otomatik bilgilendirme altyapısı”

TELEMETRİK Haberleşme

“Sahada montajı yapılmış her türlü sayaç ve ölçü aletleri ile Modbus, Hart, RS 485, RS 232, Fieldbus, 4-20 mA gibi sıkça tercih edilen haberleşme protokolleri ile eş zamanlı iletişim kurulabilmektedir.”

DAHA FAZLA

Projelendirme isteyin