Tüp karekod etiketleme

LPG ve SINAİ GAZ TÜP ve TÜP DEMETLERİ

KİMLİKLENDİRME ve EPDK OTOMASYON

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

TEMEL ÖZELLİKLER

Tüp takip exproof android telefon

Sıvılaştırılmış petrol gazları tüplerinin piyasada takip edilmesine ilişkin 15 Ekim 2016 tarihli 29858 sayılı resmi gazetede yer alan tebliğin uygulanması aşamasında en uygun maliyetli otomasyon modülünü hazırladık. Siz de son yürürlülük tarihi 01 Ocak 2020’den önce gerekli kurulumlarını yaptırmayı unutmayın.

Mevcut otomasyon sistemimiz ile gerek bayi gerek müşteri gerekse de tüp depolama tesislerinizdeki tüm tüplerin stok takibini yapabileceksiniz. Ayrıca anılan tüplerin boş veya doluluk bilgilendirmeleri ile arıza bakım gibi servis ihtiyaçları da sistem üzerinden izlenebilecektir. Her bir tüpün ayrı ayrı 10 yıllık basınç testi zamanlaması takibi otomasyon üzerinden kontrol edilip zamanı geldiğinde akıllı uyarı sistemleri ile ikaz edilip dolum yaptırılmamaktadır.
Resmi yönetmelik gereği EPDK ve T.C. Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı bünyesindeki veri iletişim portalına gerekli uyum ve entegrasyon %100 sağlanmış olup sistem kullanıma hazır hale getirilmiştir. Avantajlı yatırım maliyetlerini yakalamak için siz de hemen irtibata geçin.
tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye
  • Paslanmaz metal etiketleme
  • Firma ID si ile EPDK kayıt
  • Tüplerin topluca kimliklendirilmesi
  • Bayi ve Tesislerin Kaydı
  • Dolumdan müşteriye tüp takibi
AVANTAJLARIMIZ

BİZİ TERCİH EDENLER

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

TAM ENTEGRASYON

“Enerji Piyasası Düzenleme Kurulunca Yürütülen tüp kimliklendirme ve sorgulama platformunda yer alan bütün sorgulama ve raporlamalara uygun olarak hazırlanmış çift yönlü veri aktarım sistemi.”

KULLANICI DOSTU Ekranlar

“Tek bir web sayfası veya cep telefon uygulaması üzerinden tüm tesis, bayi ve müşterilerinizdeki tüp ve tüp demetlerini kolayca izleyip yönetebilirsiniz.”
tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

TEBLİĞ, YÖNETMELİK maddeleri

“Sıvılaştırılmış petrol gazları tüplerinin piyasade takip edilmesine ilişkin hazırlanmış tüm kararnamelerde talep edilen altyapıya tam uyum”

DAHA FAZLA

Ürün Kataloğu