LPG istasyonları Otomasyon Panosu

UZAKTAN YÖNETİM ve KONTROL

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

TEMEL ÖZELLİKLER

pano kapak

Mevcut akaryakıt dağıtım istasyonunda tesis edilen tüm ekipman ve cihazların tek bir akıllı pano tarafından kumanda edilerek anlık olarak internet ortamında tüm verilerin monitor edilmesi, sürekli gelişmeyi hedefleyen dağıtıcı firmaların ilgisini çekmektedir. Hazırladığımız pano tüm bu özelliklere sahip olmasını yanında koruyucu ve periyodik bakım faaliyetlerini de bünyesinde içererek 24 saat boyunca her an istasyondaki makine elemanlarının ekonomik ömürlerini kontrol etmekte ve arıza analizlerini arşivlemektedir. Sistem üzerinde meydana gelebilecek arızalar SMS ve internet ortamında teknik servis veren firmalara iletilirken hangi ekipmanda ve nasıl bir arıza oluştuğuna dair kesin bilgiler aktarılıp servis süresi kısaltılmaktadır. Elde edilen kayıtlara göre tesis edilen cihazlarda tahmin edici bakım metodu uygulanarak bir sonraki servis ihtiyaç süresi hesaplanarak arıza yapmadan önce tedbir alınmaktadır.

Gelişen teknoloji ile PLC kullanmadan ar-gesi tamamlanan lpg otomasyon panomuz saha ihtiyaçlarına göre yapay zeka ile donatılmıştır. Yaz ve kış ayrı olmak üzere gece ile gündüz elektrik motoru zaman rölesi sayesinde gereksiz elektrik tüketimi yapmadan pompanızı kuru çalışmaya karşı önler. Tüm kontrol ve yönetimi tek bir web sayfasından kullanıcı dostu menüler ile kolayca tamamlanabilmektedir. Üstelik ihtiyacınız doğrultusunda internet üzerinden tüm yeni versiyon yüklemelerini yapabilecek yetenektedir.

Teknopark firması olarak resmi onay ve teşviklere sahip lpg otomasyon panomuza farklı ödeme kolaylıkları ile erişebilmek için bize ulaşınız. KDV ve diğer vergi muafiyetlerimizi kullanarak sizlere en uygun yatırım maliyetli panoyu hazırladık. Bütçenize göre kurgulanabilecek yapılandırmalar ile aradığınız çözüme bizimle ulaşın.

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye
  • Pompa zaman rölesi
  • Endüstriyel PC
  • Yetkili Servis Kartı
  • Dolum Operatörü Kartı
  • Sürekli Online İletişim
  • Uzaktan tüm ayarları değiştirme
  • Uzaktan arıza müdahale
AVANTAJLARIMIZ

BİZİ TERCİH EDENLER

DAHA FAZLA

Ürün Kataloğu
Kullanım Klavuzu