KİME ULAŞTINIZ ?

Firmamız enerji ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında mekatronik çözümler üretmek ve müşterilerine ihtiyaç duyduğu çözümleri sunabilmek amacıyla Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren LPG başta olmak üzere Akaryakıt, CNG, LNG gibi sektörlerde ölçüm, proses kontrol ve otomasyon hizmetleri sunmaktadır.

Bir Teknokent firması olabilmenin ayrıcalığının farkında olarak projelerimizde tüm standart uygulamalara nazaran farklılığımızı ve ürün kalitesindeki hassasiyetimizi yansıtmaya çalışmaktayız.

Şimdiye kadar uyguladığımız tüm projelerimizde belge ve sertifikasyona azami önem gösterip özellikle yeni Ölçü Aletleri Yönetmeliğine göre düzenlenen 2004/22/EC onaylarımızı almış bulunmaktayız.

Akaryakıt ve LPG sistemlerindeki mekanik, elektronik, yazılım ve tüm bilgilerin akıllı çalışan verilere dönüştüğü otomasyon sistemleri ile şimdiden sektörün önemli kuruluşlarınca takdir toplamaktayız.

Proje geliştiren, üreten ve uygulayan bir şirket olarak temel prensibimiz sürekli iyileştirme ve gelişme olduğundan hâlihazırda mevcut uygulamalarımız devam ederken bir yandan da mutlak suretle yeni projelerin piyasaya sunulması için üniversite destekli çalışmalara devam etmekteyiz.

Bünyemizde bulunan çeşitli dallardaki mühendislerimiz ile siz değerli yakınlarımıza ihtiyaç duyduğunuz özel hizmetleri sunmaktayız.

Yaygın olarak bilinen otomasyon kavramının sadece arka planda göze hitap eden yazılım olmadığının bilincindeyiz. Tam bir otomasyon için sistemin çalıştığı ve kontrol ettiği tüm komponentlerde uzmanlık gerektiği, iş akış planından ürün çıktılarına kadar bütün sıralamalarda kullanıcıya fayda getirmesinin en önemli gereksinim olduğu kanaatindeyiz.

Otomasyon kurulan bir sistemden beklenilen temel özelliklerin başında doğal olarak varsa ilgili resmi yönetmelik ve tebliğlere uyması olacaktır. Ancak bilmekteyiz ki her kurumun kendine has analiz, iş yapış yöntemi ve bunlara ait farklı yetkilerde değişken kullanıcı modelleri bulunmaktadır. Yazılım ve ürün geliştirmelerimiz %100 yerli sermaye ile kendi bünyemizde tamamladığımızdan aradığınız çözüü firmanızın işine yarayacak ve hayatınızı kolaylaştıracak düzene dönüştürmekteyiz.

Günümüz şartlarında işletmelerin yeni bir sistem yatırımı döneminde genelde ön planda tuttuğu dip totaldeki teklif fiyatı olmaktadır. Halbuki kurulumun tamamlanmasından sonra esas gündeme gelmesi gereken sistemin SÜREKLİLİK ve DESTEK çerçevesinde uzun yıllar çalışır durumda kalması olmalıdır. Sizin için her ikisini de birleştirip cihaz ve ekipman maliyetlerinin tarafımızca karşılandığı, ihtiyacınızın işinize yaradıkça ve çalıştıkca sizde kalacağı aylılk ödeme esaslı çözümler hazırladık.

TEMEL YETENEKLERİMİZ.

Gelişen teknoloji ile son sürüm tüm platformlarda otomasyon sistemleri tasarımları yanırısa sistemin çalışacağı ortamın en efektif hale getirilmesi için mühendislik ve danışmanlık kimliğimiz bulunmaktadır..

DOĞRU EKİPMAN SEÇİMİ

Kuruluma hazır paketlenmiş ölçüm aletleri

Proses kontrol

Doğru ve kaliteli enstrüman seçimini bize bırakın.

Mesaj Bırakın

OTOMASYON YAZILIM

Elektronik kart tasarımından yüksek teknoloji server sistemlerine kadar varız.

Kullanışlı Çözümler

Resmi kurum entegrasyonu ve aklınızdan geçen ne varsa.

Mesaj Bırakın

SÜREKLİ DESTEK

Uzman teknisyenlerimiz ile online servis hizmeti

İşimizin arkasındayız

İşin her aşamasına hakim gerçek destek birimi.

Mesaj Bırakın

SERVİS AĞIMIZ

Ülke genelinde destek verebileceğimiz merkezlerimiz.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

İrtibata geçiniz.

  • İkitelli Osb Mah.,YTÜ İkitelli Teknopark Sok. 1/Z18, PK: 34490 No:205 Başakşehir – İstanbul

  • 0212-220 88 26