Şantiye tipi akaryakıt takibi ve otomasyonu

İş makineleri yakıt tüketim ve kilometre cetvelleri

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

TEMEL ÖZELLİKLER

LPG tabancası

İş makinalarınızın çalıştığı şantiye, fabrika ve tesislerde tüm araçlarınızın yakıt alış ve sarfiyatınızı insan kontrolü ve takibinden bağımsız olarak sizlere raporluyoruz. Gelişmiş otomasyon tasarımımız ile sizden izinsiz hiçbir araç artık deponuzdan akaryakıt alımı yapamayacak. Akaryakıt tankınızda ki anlık stok ve gün içerisindeki tüm ikmaller anında ekranınızda yer almakta. Geriye dönük istediğiniz bir zaman aralığında araçlarınızın ve tankınızın tüm giriş ve çıkış hareketlerini dakika dakika raporluyoruz. Deponuzdaki kontrolsüz ve istenmeyen çıkışlara son veriyoruz. Stok ve devirlerinizi gün sonu beklemeden, operatörlerin olası hesap hatalarından bağımsız anında sizlere sunuyoruz.
Sistemin aynı zamanda Akaryakıt Tankerlerine de montajı sağlanarak tanker üzerinden yapılan akaryakıt satışları da aynı çatı altında raporlanmakta ve takip edilebilmektedir.

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye
  • Şantiye tanımlamaları sisteme kayıt edilir.
  • Araç plaka ve depo kapasiteleri sisteme eklenir.
  • Her aracın tüketim ve kilometre raporları oluşur.
  • 1 dolumda max. depo hacmi kadar ikmal yapılır.
  • Sisteme kayıtlı olmayan araçlar yakıt alamaz.
  • Tüm satışlar anında raporlanır.
AVANTAJLARIMIZ

BİZİ TERCİH EDENLER

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

EL TİPİ MANUEL Pompalar

“Şantinelerde genelde seyyar veya gezici tanklarda kullanılan alttan emişi çevirme kolu ile manuel çalışan veya oldukça eski modellerde olup mekanik göstergesi bulunan sayaç ve pomapalar uygun debide komple montaja hazır setimiz ile otomasyona dönüştürülmektedir.”
pompa şantiye

ANA TANK Pompaları

“Genellikle sabit tanklarda bulunan modeline göre mekanik veya elektronik göstergeli düşük veya yüksek debiye sahip akaryakıt dispenserleri az bir işçilik ve kablolama ile otomasyona uygun hale getirilmektedir.”
Tanker pompa çalışma şekli

TANKER DOLAP İÇİ Sayaçlar

“Akaryakıt tankerleri gerek mobil tank olarak gerek sabi tank olarak şantiyelerin seçimine göre kullanılabilmektedir. Dolap içinde yerleştirilmiş mekanik sayaçlı tesisat revize edilerek otomasyon özelliği kazandırılmaktadır.”

DAHA FAZLA

Ürün Kataloğu
Tanıtım