Tanker sayaç kalibrasyon ve servis

LPG Tanker arıza, bakım ve mühürleme hizmeti

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

TEMEL ÖZELLİKLER

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

SAYAÇ OLARAK KULLANDIĞINIZ MASTERMETRE OLAMAZ

Çoğu firma tanker sayacı kalibrasyonları esnasında tankerin üzerindeki aynı marka model mastermetre ile ölçüm yapmaktadır. Yasal mevzuatlara göre kalibrasyonlar esnasında mastermetre tanker sayacından 3 kat daha hassas olmak zorundadır. 

3156 Sayılı Ölçü ve Ayar Kanununa kapsamında ölçü aletlerinin periyodik, ilk ve stok muayeneleri için yönetmelik doğrultusunda başvuru ve mühürleme işlemlerini yönetebilmekteyiz. Ülke genelinde tüm il ve ilçerde geniş servis ağımız ile oluşabilecek tesisat, pompa, sayaç, hortum, tambur, mekanik aksam, pnömatik, elektrik motoru, yavru şanzıman, PTO dahil olmak üzere hidrolik arıza ve bakım hizmetlerini yürütmekteyiz.

20 yıllık tecrübemiz ile Endress & Hauser, Emerson, Micro motion, Aurex, Sampi ,TE 550, Truck III ve Liquid Controls dahil tüm marka ve model sayaçların ülke genelinde desteğini vermekteyiz. Sayaçların elektronik kart onarım ve tamir işlemleri kendi bünyemizde tamamlanmaktadır. 7 gün 24 saat telefon desteği ile araçlarınızda oluşabilecek bütün arıza tiplerine hakim personel altyapımız ile hizmet sunmaktayız. Ayrıca tüm kayıtlar e-arşivimiz üzerinden takip edip sizin adınıza başvuruları kontrol ediyoruz.

Bizimle LPG Tanker otomasyonu anlaşması yapan firmalara resmi kalibrasyon ve mühürleme işlemlerinden bedel tahsil etmiyoruz. Ülke genelinde yaygın servis ağımız ile tankerlerinizi yarıyolda bırakmıyoruz.

kalibrasyon servis lpg tanker mühür
  • Endress & Hauser DN 50 Mastermetre
  • Kütlesel Debi ve Totaller
  • Sıcaklık ve yoğunluk (ATC’li)
  • Hacimsel litre ATC-ATC’siz
  • ATC’li 15’C ye doğrultulmuş yoğunluk ve hacim
  • Diferansiyel ve Hava seperatör bakımları
AVANTAJLARIMIZ

BİZİ TERCİH EDENLER

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye
tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

BİLİM SAN. Tek.Bkn.lığı Uygunluk

“Verilen ölçüm tamir ve muayene hizmetleri Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığında onaylanmış İş yeri Uygunluk ve Yetkili Tamirci Belge sertifikasyonları dahilinde tamamlanmaktadır.”

DAHA FAZLA

Hİzmet İçerİğİ