LPG ve Akaryakıt Tanker Otomasyonu

SEVKİYAT ve NAKLİYE YÖNETİMİ

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye

TEMEL ÖZELLİKLER

Tanker otomasyon sistemi

Günümüz şartlarında tüm endüstriyel uygulamalarda kullanılan ekipmanların otomasyona alınması zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu kapsamda Akaryakıt ve LPG tankerlerinin merkez ofis yetkilileri tarafından sipariş yönetimi ile mevcut filonun anlık durum bilgisi optimize edilip tek bir ekrandan yürütülmesi sağlanmıştır. Planlanan istasyon dolumları ve iş emirleri dışında herhangi bir satışa izin verilmeyen sistemimiz ile tam bir kontrol elde edilmektedir. Yapılan satışların anında irsaliyeye yazılması ile muhasebesel kayıtlar ve fatura işleminde zaman tasarrufuna erişilmektedir. Sevkiyat planlama entegrasyonu ile artık bir kilometre başına daha çok yakıt taşıyıp ikmal yapacak ve nakliye birim maliyetlerinizi asgariye indireceksiniz.

Tanker otomasyon sistemimiz Emerson, Micro Motion, Aurex, Endress & Hasuer, Isoil, Vega- T, Itron, Truck III, TE 550 gibi bütün marka ve modellerdeki tanker sayaçları ile uyumlu çalışmaktadır. Sayaçların açılış ve kapanış totalleri her ikmal öncesi kayıt edilerek güvenlik sağlanmaktadır. Ayrıca barkot okuyucu modülümüz ile irsaliye veya faturalarınızın resmi belge numaraları sistem üzerinden otomatik kontrol edilmektedir.

YATIRIM MALİYETİ BİZDEN OLUP KİRALAMA MODELİMİZ İLE KULLANDIKÇA ÖDEME YAPACAKSINIZ.

tanker otomasyon lpg sevkiyat e-irsaliye
  • Sevkiyat amiri iş emrini oluşturur.
  • Kredi risk onayları alınır.
  • Siparişsiz bayiye ikmal yapılamaz.
  • İş emri üstündeki miktar verilemez.
  • İrsaliye veya fatura anında düzenlenir.
  • Veriler aynı anda merkeze aktarılır.
  • Muhasebe sistemine otomatik işlenir.
AVANTAJLARIMIZ

BİZİ TERCİH EDENLER

Tanker Enerji Lpg Akaryakıt LNG CNG
Tanker otomasyon sipariş listesi

İSTEĞE BAĞLI Raporlar

"İşletmenizin ihtiyiacı doğrultusunda TEK BİR EKRAN üzerinden montitor edebileceğiniz konsolide ve otomatik bilgilendirme altyapısı"
fieldrec telefon sap onay fieldrec uygulaması

TELEGRAM Uygulaması

"Sosyal medya Android uygulaması üzerinden muhasebe ve finans departmanları yetkililerinin siparişleri izleme ve yönetme modülü"
tanker otoamsyon ekranı

KULLANICI DOSTU Menüler

"Operatörlerin ikmal ve boşaltmaları kolaylıkla yönebileceği Türkçe program"

DAHA FAZLA

Ürün Kataloğu
Hİzmet İçerİĞİ